Tvorba e-shopů

Prestashop - Nástěnka

Tvorba e-shopů (OS Prestashop)

Tvořím moderní a komplexní e-shopy v prostředí OS Prestashop, jednoduché administrační rozhraní pro klienty, přidávání produktů, správa objendávek, XML exporty pro svornávače zboží heureka/zboží/google. Pro mnou vytvořené e-shopy zajišťuji 100% správu projektů, aktualizace a také zrychlení načítání stránek a SEO optimalizaci.

Prohlédněte si také reference vytvořených e-shopů =>>

Předhledné statistiky

Kompletní statistiky prodejů a návštěv v jednoduchém přehledu na "nástěnce" e-shopu. Propojení s GoogleAnalytics samozřejmostí. Upozornění na nové objednávky a dotazy ke zboží.

prestashop-statistiky
Prestashop - Detail Produktu

Správa E-shopu

E-shopy disponují jednoduchou a přehlednou administrací, kde můžete jednoduše spravovat produkty, přidělovat různá oprávnění pro své zaměstatce, aktualizovat produkty, přidávat obrázky produktů a další neomezené možnosti.

Vzhled e-shopu

Prestashop disponuje velkým počtem šablon, které pro Vás přeložím a upravím dle Vašeho přání, samozřejmostí je tvorba loga, favicon a ikonky eshopu.

V případě dodání vlastního designu ve formátu *.PSD zajišťuji plně responzivní kódování do vytvořeného eshopu.

Prestashop - vzhled

Příklady šablon e-shopů

DEMO ESHOPU

Připravil jsem pro Vás ukázku čistě nainstalovaného e-shopu, je bez absolutně bez zásahů do kódu a dalších nastavení a úprav, aby jste měli představu o jádře a administraci Vašeho budoucího eshopu :o)

URL: https://e-shop.webowky.cz/
Administrace: https://e-shop.webowky.cz/administrace/

Jedná se pouze o omezený účet administrátora, v případě že si chcete vyzkoušet kompletní administraci, mne prosím kontaktujte.

prestashop demo eshopu